Mobil Sohbetli Okey

Mobil Sohbetli Okey

Türkiye’nin Her Yerinden Bağlanan İnsanlarla Ücretsiz Şekilde Klasik Ve Mobil Okey Oyna, Arkadaşlarınızla Yada Lobideki Oyuncularımız İle Mobil Okey Oynayarak Bu Keyifli Dakikalara Ortak Olun.Hem Okey Oyna Hem De Sohbet Et Okey plus oyununu hem masaüstü bilgisayardan, hem de mobil telefonundan oynayabilirsiniz.

Mobil telefondan oynarken, aplikasyon indirilmeden de doğrudan online bağlanarak oyunu oynama şansınız bulunmaktadır. Oyun odalarına direkt girebileceğiniz gibi, kendiniz de bir okey plus oyun odası açabilirsiniz. Açtığınız odaya misafir oyuncuların dahil olması için bekleyebilir veya istediğiniz oyuncuyu davet edebilirsiniz. Sitemizde okey plus oynamanın en zevkli yanı, oyun oynarken insanlarla sohbet etme şansını yakalamanızdır. Siyasi propaganda yapılmadıkça, alenen hakaret içeren konuşmalar olmadıkça, oyuncular birbirlerine küfürlü konuşmalar yapmadıkça site yöneticisi tarafından oyununuza müdahale edilmeyecektir. Hayat Sohbetle Güzel Sitemizde klasik oyunların yanı sıra, tek kişilik, eşli, yüz bir oyunu gibi farklı okey oyun çeşitleri bulunmaktadır. Eğer okey oynamayı bilmiyorsanız, sitemizde görüntülü video anlatımlarını izleyerek okey oyununu hızlıca öğrenebilirsiniz.

Farklı okey oyunu seçenekleri arasından mutlaka seveceğiniz bir oyun stili bulacaksınız. Oyunu oynarken sohbet ederseniz hem oyun daha zevkli hale gelecektir; hem de zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksanız. Özellikle sohbetli oyunlar duraklarda otobüs, tren beklerken veya uzun süren yolculuklarda avantajlıdır; oyuncular sıkıcı geçen zamanlarını kendilerini mutlu edecek bir aktiviteye vermiş olurlar. Sohbetler ilerledikçe, kendinize yakın gelen insanlarla gerçek hayat ortamında da tanışma şansı yakalayabilirsiniz; güzel dostluklar geliştirebilirsiniz. ‘Hayat sohbetle güzel’ diye boşu boşuna dememişler. Sohbet ettikçe paylaşımlar artacak, arkadaşlıklar gelişecektir.

Okey Oyunu Oynamanız İçin Kurulum Gerekmez Kurulum gerektirmeyen ve browser üzerinden okey oyna ile cep telefonunuzda aplikasyon için bir bellek ayrılmasına gerek olmaz. Çünkü kurulum gerektiren oyunlar için ortalama 70-100MB bir alana ihtiyaç olacaktır. Dolayısıyla da oyunu oynamak için kurulum yapmadığınızdan bu alandan tasarruf sağlarsınız. Günümüzde bir tür masa oyunu olarak oynanan bu oyun, dikdörtgen şeklinde bir tahtanın üzerine farklı rakamlardaki taşların kurallar dahilinde dizilmesiyle oynanan bir oyundur. İnsanların boş vakitlerinde eğlenceli ve keyifli vakit geçirebilmek için oynamış olduğu bu oyun, son dönemlerde online platformlar üzerinden tercih edilir hale gelmiştir. Üstelik 101 okey plus, çanak plus ve bunun gibi çeşitli versiyonları geliştirilen bu oyunlar, her an her yerde oynanabilmektedir.

Mobil Sohbetli Okey

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön