Bedava Okey Oyna

Bedava okey oyna

   Okeyin tek adresi bedava okeye hoş geldiniz bedava okey sayesinde oyuncular bedava okey oynamanın doyasıya tadını çıkartıyor bedava okey hiç bir maddi kazanç elde etmeden siz okey sever dostlarını yalnız bırakmamak için bir ilke imza attı okey oynamak zevk işidir bedava okey size sitesinde bir çok sürpriz le sizi bekliyor Gold üyelik ücretsiz olup tamamen düzenli okey oynayan dostlarımıza ücretsiz tanımlanır ilk 1 ay Gold  üyelik tanımlanır eğer kullanıcı devamlı giriyorsa üyeliği sınır sızlandırılır.

 Gold üyelik ne demek istediği  rengi alabilir ve tabi ki aldığı puanın 2 katı puan alınır bedava okeyde her şey bedava hadi hemen kayıt ol bedava okeyin tadını beraber çıkartalım.

Renksiz okey oyunların da genelde 2 puan düşürülür. Fakat okey ile oyunu açarsanız puan 4 olarak düşecektir. Çift okeyle açtığımızı düşünürsek bu vaziyette 1 oyundan toplamda 8 puan düşecektir. Renkli okey oyunlarında ise bu gidişat 2 katı olarak gider. Başka Bir Deyişle basmakalıp açılırsa 4 puan, okeyle açılırsa 8 puan, çift okeyle açarsanız toplamda 16 puan düşerek oyunu 1 defada da tamamlayabilirsiniz.


Eşli Okey Oyna Sitesi

Bir okey sitesi olarak kullanıcılarımıza her zaman değer katarak özverili bir çalışmalar yapmaktayız. Eşli okey sitesi olarak düz okey oyunu hizmeti vermekteyiz. Düz başka bir deyişle basmakalıp okey oyunu oynamanın hazzını bizimle yaşamanız bizler için mutluluk vermektedir. Yukarı yada ki eşli okey oyunu hakkında okumuş olduğunuz yazımızı sevdiyseniz lütfen alt kısma yorum vazgeçiniz.

Oyunu test etmek yada oynamak için https://realokey.com adresinden giriş yapabilirsiniz yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz.

Bedava Okey Oyna

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön
metin2 item kodları